Faster in the GetRentacar app Available on iOS and Android
Get the app
Искуства Трансфер са аеродрома Изнајмљивање јахти
Nissan March

Помоћи ћемо вам да резервишете телефоном

Поправите цену! Платите мали износ сада, а остатак касније. Без икакве накнаде.

Seats
4 Сеатс
Bags
2 торбе
коњске снаге
79
Тип погона
Фронт
Transmission
Ауто мењач
Engine
Петрол 1.2

Услови изнајмљивања

Депозит
Депозит Fully refundable
Payment method: In cash or by credit, debit card on vehicle pick up
US$ 570
Неограничена километража
Неограничена километража
Додатна накнада за коришћење
Додатна накнада за коришћење
US$ 46 на дан
Минимална старост возача
Минимална старост возача
25 године
Минимално потребно возачко искуство
Минимално потребно возачко искуство
3 у години
Политика горива
Политика горива
Исто за Саме
Минимални период закупа
Минимални период закупа
3 дана

Ектрас

Додајте опционалне додатке свом путовању при плаћању

Планови заштите
Add optional Protection plan to your trip at checkout

Осигурање треће стране (ТПЛ)

Укључено

Потпун обухват
Покрива сву штету на возилу.

US$ 11 на дан

Опис

Nissan March pruža direktnu, pouzdanu gradsku vožnju u Nikoziji i šire. Ovaj model iz ****. godine kombinuje responzivni benzinski motor od *.*L sa glatkim manuelnim menjačem, nudeći samouvereno upravljanje u uskim urbanim prostorima i siguran pregled sa komandne pozicije za vožnju. Kompaktan, a opet istinski prostran, dizajniran je za one koji cene jednostavnost, sigurnost i lakoću parkiranja u zagušenim područjima bez kompromisa.

Iznajmljivanje Nissan March u Nikoziji

Iznajmite Nissan March za besprekorno gradsko istraživanje i kratka regionalna putovanja. Njegove okretne dimenzije i motor od 79 KS čine ga idealnim za navigaciju uskim ulicama i pronalaženje parking mesta sa minimalnim naporom.

Osećaj u vožnji

Manuelni menjač intuitivno reaguje na komande vozača, dok benzinski motor od *.*L isporučuje adekvatnu snagu za svakodnevne rute. Osećaćete povezanost sa putem bez nepotrebne složenosti.

Prostor i udobnost

Uprkos kompaktnom otisku, March pruža pravi unutrašnji prostor za četiri putnika i praktičan prtljažnik za prtljag. Vidljivost je odlična, smanjujući zamor na dužim putovanjima.

Za gradske dane

Uski parking prostori i zagušen saobraćaj postaju upravljivi u ovom agilnom modelu iz ****. godine. Njegova veličina je prednost, a ne ograničenje.

Šta očekivati

  • Glatko, predvidljivo upravljanje na gradskim rutama
  • Efikasna potrošnja benzina za vozače sa ograničenim budžetom
  • Jasni vidici i responzivno upravljanje
  • Pouzdan, japanski inženjering niskog održavanja

Iznajmljivanje bez kreditne kartice

Nudimo alternativne načine plaćanja koji odgovaraju vašim potrebama - pitajte naš tim o opcijama prilikom rezervacije.

Dnevni najam bez vozača

Sami vozite Nissan March prema sopstvenom rasporedu uz potpunu fleksibilnost i kontrolu.

Rezervišite svoj Nissan March danas i uživajte u besplatnom otkazivanju vaše rezervacije.

Карактеристике

Озвучење
Озвучење
Блуетоотх
Блуетоотх
Безбедносно седиште за децу
Безбедносно седиште за децу
Животиње дозвољене
Животиње дозвољене
Клима уређај
Клима уређај
АБС
АБС
ЕСП
ЕСП

Домаћин

Owner avatar

Језици: Енглески језик

Питања и одговори

Koji su mi dokumenti potrebni za iznajmljivanje automobila 2019 Nissan March u Nicosia?

Biće vam potrebna važeća vozačka dozvola, pasoš ili lična karta, i dokaz o osiguranju. Molimo vas da se uverite da su svi dokumenti na engleskom jeziku ili praćeni zvaničnim engleskim prevodom.

Da li je potrebna kreditna kartica za rezervaciju ovog vozila?

Ne, kreditna kartica nije potrebna. Prihvatamo alternativne načine plaćanja, tako da nas molimo kontaktirajte da razgovaramo o vašoj željenoj opciji plaćanja.

Kakva je politika depozita za obezbeđenje?

Za ovo iznajmljivanje važi depozit za obezbeđenje koji se vraća. Depozit će vam biti vraćen po uspešnom završetku iznajmljivanja i inspekciji vozila.

Da li je ovo iznajmljivanje sa samostalnim upravljanjem ili mogu unajmiti vozača?

Ovo je isključivo iznajmljivanje sa samostalnim upravljanjem. Bićete odgovorni za samo upravljanje vozilom; vozač nije obezbeđen.

Kakva je politika goriva za automobil 2019 Nissan March?

Molimo vas da proverite detalje politike goriva sa našim timom u trenutku rezervacije, jer će to biti navedeno u vašem ugovoru o zakupu.

Mogu li odvesti vozilo preko granice iz Nicosia?

Molimo vas da kontaktirate naš tim za korisničku podršku kako biste razgovarali o opcijama putovanja preko granice i svim ograničenjima koja se mogu primeniti na ovo iznajmljivanje.