Faster in the GetRentacar app Available on iOS and Android
Get the app
Искуства Трансфер са аеродрома Изнајмљивање јахти
Citroen C3

Помоћи ћемо вам да резервишете телефоном

Поправите цену! Платите мали износ сада, а остатак касније. Без икакве накнаде.

Seats
4 Сеатс
Bags
3 торбе
коњске снаге
120
Тип погона
Фронт
Transmission
Ауто мењач
Engine
Петрол 1.6
Consumption
6.5

Услови изнајмљивања

Депозит
Депозит Fully refundable
Payment method: In cash or by credit, debit card on vehicle pick up
US$ 285
Неограничена километража
Неограничена километража
Додатна накнада за коришћење
Додатна накнада за коришћење
US$ 68 на дан
Минимална старост возача
Минимална старост возача
23 у години
Минимално потребно возачко искуство
Минимално потребно возачко искуство
5 у години
Политика горива
Политика горива
Исто за Саме
Минимални период закупа
Минимални период закупа
1 дан

Ектрас

Додајте опционалне додатке свом путовању при плаћању

Седиште за бебе 1 на располагању

Чувајте своје дете када се возите у возилу. Обавезно за децу тежине до 10 кг или узраста до 1,5.

US$ 10 на дан

Други возач

Можете додати још једног возача у своје осигурање. Други возач мора да испуњава опште услове као што су возачко искуство и да има возачку дозволу и пасош.

US$ 0 на дан

Неограничена километража

Не морате да бринете о преласку преко ограничења километраже. Овај додатак укључује неограничене миље током вашег путовања.

US$ 17 на дан

Планови заштите
Add optional Protection plan to your trip at checkout

Осигурање треће стране (ТПЛ)

Укључено

Потпун обухват
Покрива сву штету на возилу.

US$ 23 на дан

ЦДВ+
Покрива све штете изнад валуте 0.

US$ 21 на дан

CDW
Покрива све штете изнад валуте 0.

US$ 17 на дан

Заштита од крађе

Укључено

Опис

Citroen C3 je prefinjeni urbani pratilac dizajniran za one koji cene lakoću i praktičnost. Izajmite Citroen C3 u Ahmediye i doživite vozilo koje kombinuje odzivno upravljanje sa istinskom udobnošću za svako putovanje. Ovaj model iz ****. godine uparuje benzinski motor od *.*L sa automatskim menjačem, pružajući glatke performanse bilo da se krećete gradskim ulicama ili istražujete dalje. Sa 120 KS sposobne snage i promišljenim dizajnom, C3 čini svaku vožnju jednostavnom i prijatnom.

Osećaj vožnje

Automatski menjač obezbeđuje fluidne, lake promene stepena prenosa u bilo kojim uslovima saobraćaja. Odzivno upravljanje i sigurno upravljanje čine parkiranje i manevrisanje kroz uske gradske prostore intuitivnim.

Prostor i udobnost

Velikodušne unutrašnje dimenzije pružaju istinsku udobnost za putnike i dovoljno prostora za prtljag. Veliki prozori i dobro postavljena sedišta pružaju odličnu vidljivost i prozračnu atmosferu u kabini.

Za gradske dane

Kompaktne proporcije čine Citroen C3 idealnim za kretanje kroz zagušene ulice i pronalaženje parking mesta. Efikasan benzinski motor od *.*L balansira performanse sa praktičnom svakodnevnom upotrebom.

Šta očekivati

  • Glatki automatski menjač za vožnju bez stresa
  • Jasne linije vidljivosti i intuitivne kontrole
  • Udobna sedišta za do pet putnika
  • Pouzdan model iz ****. u odličnom stanju

Iznajmljivanje bez kreditne kartice

Nudimo fleksibilne opcije plaćanja koje odgovaraju vašim potrebama - pitajte o našim alternativnim aranžmanima prilikom rezervacije.

Dnevni najam bez vozača

Uživajte u potpunoj slobodi uz dnevni najam Citroen C3 sa samostalnim upravljanjem, dostupnim po vašem rasporedu.

Rezervišite svoj Citroen C3 najam danas i otkrijte besplatno otkazivanje svih rezervacija.

Карактеристике

ГПС
ГПС
УСБ адаптер
УСБ адаптер
Озвучење
Озвучење
Блуетоотх
Блуетоотх
Животиње дозвољене
Животиње дозвољене
Клима уређај
Клима уређај
Темпомат
Темпомат
АБС
АБС
ЕСП
ЕСП
АСЦ
АСЦ
Паркинг сензори
Паркинг сензори
Тониран
Тониран
Аппле ЦарПлаи
Аппле ЦарПлаи

Домаћин

Owner avatar

Језици: Азербејџан, Немачки, Руски, Шпански, Турски, Енглески

Питања и одговори

Koji su mi dokumenti potrebni za iznajmljivanje automobila 2025 Citroen C3 u Ahmediye?

Biće vam potrebna važeća vozačka dozvola, pasoš ili lična karta i dokaz o osiguranju. Molimo vas da se uverite da su svi dokumenti aktuelni i na engleskom jeziku ili praćeni zvaničnim prevodom.

Da li je potrebna kreditna kartica za rezervaciju automobila 2025 Citroen C3?

Ne, kreditna kartica nije potrebna. GetRentacar.com prihvata alternativne načine plaćanja za vašu udobnost.

Kakva je politika depozita za ovo iznajmljivanje?

Za ovo iznajmljivanje važi depozit koji se vraća i biće zadržan tokom vašeg perioda rezervacije. Depozit će biti vraćen po sigurnom povratku vozila u prvobitnom stanju.

Postoji li ograničenje kilometraže za iznajmljivanje automobila 2025 Citroen C3?

Molimo vas da direktno kontaktirate GetRentacar.com ili proverite svoj ugovor o najmu za specifične uslove kilometraže i sva primenljiva ograničenja ili naknade.

Mogu li da vozim automobil 2025 Citroen C3 preko granice iz Ahmediye?

Politike putovanja preko granice variraju i zahtevaju prethodno odobrenje. Molimo vas da kontaktirate GetRentacar.com da biste potvrdili da li je međunarodno upravljanje dozvoljeno za vaše specifično iznajmljivanje.

Kakva je politika goriva za ovo vozilo?

Molimo vas da se obratite svom ugovoru o najmu za specifičnu politiku goriva. Obično ćete ili dobiti pun rezervoar i vratiti ga punog, ili platiti za gorivo potrošeno tokom vašeg perioda iznajmljivanja.