Faster in the GetRentacar app Available on iOS and Android
Get the app
Wzruszenie religijne Transfer lotniskowy Czarter jachtu
Suzuki Ertiga

Suzuki Ertiga 2021

Suzuki in the encyclopedia

Pomożemy zarezerwować telefonicznie

Napraw cenę! Zapłać niewielką kwotę teraz, a resztę później. Darmowa rezygnacja.

Seats
7 miejsc
Bags
4 torby
koń mechaniczny
95
Typ napędu
Z przodu
Transmission
Manualna
Engine
Benzyna 1.4
Consumption
6.25

Warunki wynajmu

Kaucja
Kaucja W pełni podlega zwrotowi
Metoda płatności depozytu:
US$ 83
Maksymalny przebieg na dzień
Maksymalny przebieg na dzień
0
Dodatkowa opłata za odległość
Dodatkowa opłata za odległość
US$ 0 dla
Opłata za dodatkowy dzień użytkowania
Opłata za dodatkowy dzień użytkowania
US$ 35 na dzień
Minimalny wiek kierowcy
Minimalny wiek kierowcy
18 lat
Minimalne wymagane doświadczenie w prowadzeniu pojazdu
Minimalne wymagane doświadczenie w prowadzeniu pojazdu
1 rok
Polityka paliwowa
Polityka paliwowa
To samo do tego samego
Minimalny okres najmu
Minimalny okres najmu
1 dzień

Dodatki

Dodaj opcjonalne dodatki do swojej podróży przy kasie

Plany ochrony
Dodaj opcjonalny plan ochrony do swojej podróży przy kasie

Ubezpieczenie OC (OC)

Dołączony

Pełne ubezpieczenie
Obejmuje wszystkie uszkodzenia pojazdu.

Dołączony

Opis

Wynajmij Suzuki Ertiga w Delhi, aby odbyć przestronną i niezawodną podróż po mieście i poza nim. Ten model Suzuki Ertiga z 2021 roku łączy praktyczny design z pewnym prowadzeniem, oferując wygodne miejsca dla maksymalnie siedmiu pasażerów i dużą przestrzeń bagażową. Napędzany silnikiem benzynowym o pojemności 1,4 l i mocy 95 KM z płynną manualną skrzynią biegów, zapewnia stabilne osiągi, niezależnie od tego, czy poruszasz się po ulicach Delhi, czy wybierasz się na dłuższą trasę. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz samochodu na jednodniową wycieczkę, rodzinne wyjście, czy weekendowy wypad, Ertiga zapewnia widoczność i łatwość, których potrzebujesz na indyjskich drogach.

Dlaczego warto wybrać wynajem Suzuki Ertiga

Ertiga została zaprojektowana z myślą o komforcie i praktyczności, z przestronną kabiną, która dostosowuje się do Twoich potrzeb. Jej responsywne prowadzenie i dobry prześwit sprawiają, że jazda i parkowanie w mieście są proste, nawet w ciasnych miejscach.

Przestrzeń i komfort

Siedem miejsc oznacza przestrzeń dla całej grupy, z elastycznymi konfiguracjami dla pasażerów lub ładunku. Duże okna i przestronne wnętrze zapewniają wszystkim relaks podczas podróży.

Pewne prowadzenie na każdej trasie

Silnik benzynowy o pojemności 1,4 l i mocy 95 KM zapewnia niezawodne przyspieszenie i stabilną jazdę, a manualna skrzynia biegów daje bezpośrednią kontrolę. Będziesz czuć się pewnie, niezależnie od tego, czy poruszasz się w ruchu miejskim, czy po otwartych autostradach.

Na dni w mieście i poza nim

Kompaktowe wymiary sprawiają, że Suzuki Ertiga jest łatwy w manewrowaniu i parkowaniu, a podwyższona pozycja za kierownicą zapewnia doskonałą widoczność. To Twój praktyczny partner zarówno do codziennych dojazdów do pracy w Delhi, jak i na weekendowe wypady.

Co zawiera Twój wynajem

  • Konfiguracja siedmiomiejscowa dla podróży grupowych
  • Manualna skrzynia biegów dla zaangażowanej jazdy
  • Klimatyzacja i wygodne siedzenia
  • Pomoc drogowa i ubezpieczenie
  • Elastyczne opcje odbioru i zwrotu

Wynajem bez karty kredytowej

Akceptujemy alternatywne metody płatności - skontaktuj się z naszym zespołem, aby łatwo zorganizować wynajem Suzuki Ertiga.

Wynajem dobowy bez kierowcy

Samodzielnie prowadź Ertigę we własnym tempie i odkrywaj zgodnie ze swoim harmonogramem.

Zarezerwuj wynajem Suzuki Ertiga już dziś i skorzystaj z bezpłatnego anulowania rezerwacji.

Cechy

GPS
GPS
Adapter USB
Adapter USB
System dzwiękowy
System dzwiękowy
Bluetooth
Bluetooth
Klimatyzator
Klimatyzator

Goszczony przez

Owner avatar

Języki: Język angielski

Pytania i odpowiedzi

Jakie dokumenty są mi potrzebne do wynajęcia Suzuki Ertiga 2021 w Delhi?

Będziesz potrzebować ważnego prawa jazdy, dowodu tożsamości (Aadhaar/Paszport) i dowodu adresu. Klienci zagraniczni powinni mieć ze sobą międzynarodowe prawo jazdy wraz z prawem jazdy swojego kraju.

Czy do rezerwacji Suzuki Ertiga wymagana jest karta kredytowa?

Nie, karta kredytowa nie jest wymagana. Akceptujemy alternatywne metody płatności dla Twojej wygody.

Jaka jest polityka kaucji?

Do wynajmu obowiązuje zwrotna kaucja, która zostanie zwrócona po sprawdzeniu pojazdu i jego zwrocie w dobrym stanie.

Czy do wynajmu Suzuki Ertiga zapewniany jest kierowca?

Nie, jest to wynajem wyłącznie z opcją samodzielnego kierowania. Musisz samodzielnie prowadzić pojazd z ważnym prawem jazdy.

Czy mogę zabrać Suzuki Ertiga poza granice stanu z Delhi?

Podróżowanie międzystanowe może podlegać ograniczeniom w zależności od naszej umowy najmu. Skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta, aby potwierdzić, czy podróż międzystanowa jest dozwolona dla Twoich konkretnych dat wynajmu.

Jaka jest polityka paliwowa dla tego pojazdu?

Pojazd jest dostarczany z pełnym bakiem i musi zostać zwrócony z pełnym bakiem. Niedobór paliwa zostanie naliczony według obowiązujących stawek.