Faster in the GetRentacar app Available on iOS and Android
Get the app
Εμπειρίες Μεταφορά από/προς το αεροδρόμιο Ενοικίαση γιοτ
Subaru Outback

Subaru Outback 2013

Subaru in the encyclopedia

Μπορούμε να σας βοηθήσουμε να κάνετε κράτηση μέσω τηλεφώνου.

Διορθώστε την τιμή! Πληρώστε ένα μικρό ποσό τώρα και τα υπόλοιπα αργότερα. Δωρεάν ακύρωση.

Seats
5 θέσεις
Bags
3 τσάντες
Ιπποδύναμη
249
Τύπος μονάδας δίσκου
Γεμάτος
Transmission
Αυτόματο
Engine
Βενζίνη 3.6
Consumption
10

Όροι ενοικίου

Χωρίς κατάθεση
Χωρίς κατάθεση
Απεριόριστα χιλιόμετρα
Απεριόριστα χιλιόμετρα
Χρέωση για μια επιπλέον ημέρα χρήσης
Χρέωση για μια επιπλέον ημέρα χρήσης
US$ 57 σε μια μέρα
Ελάχιστη ηλικία οδηγού
Ελάχιστη ηλικία οδηγού
21 έτος
Ελάχιστη απαιτούμενη εμπειρία οδήγησης
Ελάχιστη απαιτούμενη εμπειρία οδήγησης
1 έτος
Πολιτική καυσίμων
Πολιτική καυσίμων
Το ίδιο στο ίδιο
Ελάχιστη περίοδος ενοικίασης
Ελάχιστη περίοδος ενοικίασης
1 ημέρα

Πρόσθετα

Προσθέστε προαιρετικά πρόσθετα στο ταξίδι σας κατά το ταμείο

Σχέδια προστασίας
Προσθέστε προαιρετικό σχέδιο προστασίας στο ταξίδι σας κατά το ταμείο

Ασφάλιση τρίτων (TPL)

Περιλαμβάνεται

Πλήρης ασφάλιση
ครอบคลุมความเสียหายทั้งหมดกับยานพาหนะ.

Περιλαμβάνεται

CDW+
Καλύπτει όλες τις ζημιές που υπερβαίνουν US$ 0.

Περιλαμβάνεται

CDW
Καλύπτει όλες τις ζημιές που υπερβαίνουν US$ 0.

Περιλαμβάνεται

Περιγραφή

Το Subaru Outback του 2013 συνδυάζει την εκλεπτυσμένη άνεση με την ικανή οδική συμπεριφορά, καθιστώντας το εξαιρετική επιλογή όταν νοικιάζετε ένα Subaru Outback στο Μπατούμι ή παραπέρα. Με τον ευρύχωρο εσωτερικό του, τον αποκριτικό βενζινοκινητήρα *.*L που αποδίδει 249 ίππους και το ομαλό αυτόματο κιβώτιο ταχυτήτων, αυτό το όχημα προσφέρει την αυτοπεποίθηση και την ευκολία που χρειάζεστε τόσο για την εξερεύνηση της πόλης όσο και για μεγαλύτερα ταξίδια. Είτε πλοηγείστε στους δρόμους του Μπατούμι είτε ταξιδεύετε πιο μακριά, το Outback παρέχει ορατότητα, άνεση για τους επιβάτες και άφθονο χώρο αποσκευών για μια εμπειρία ενοικίασης χωρίς άγχος.

Ενοικίαση Subaru Outback για Αυτοπεποίθητη Οδήγηση στην Πόλη

Το αυτόματο κιβώτιο ταχυτήτων και ο αποκριτικός κινητήρας καθιστούν την αστική πλοήγηση αβίαστη, ενώ οι εξαιρετικές γραμμές ορατότητας σας βοηθούν να χειριστείτε εύκολα το παρκάρισμα και τους στενούς δρόμους. Νοικιάστε ένα Subaru Outback και ζήστε την ισορροπία ελέγχου και άνεσης που χαρακτηρίζει αυτό το μοντέλο.

Χώρος και Άνεση για Κάθε Ταξίδι

Ο γενναιόδωρος εσωτερικός χώρος του Outback φιλοξενεί επιβάτες και αποσκευές χωρίς συμβιβασμούς, είτε ταξιδεύετε μόνοι είτε με παρέα. Καθίστε στα καλοσχεδιασμένα καθίσματα και απολαύστε τον χώρο που κάνει τις μεγαλύτερες διαδρομές πραγματικά ευχάριστες.

Αξιόπιστη Απόδοση σε Κάθε Δρόμο

Ο βενζινοκινητήρας *.*L 249 ίππων σε συνδυασμό με το αυτόματο κιβώτιο ταχυτήτων προσφέρει ομαλή, αξιόπιστη απόδοση σε διάφορες συνθήκες οδήγησης. Αυτή η ενοικίαση Subaru Outback διασφαλίζει ότι θα φτάσετε με αυτοπεποίθηση, κάθε φορά.

Γιατί να Επιλέξετε Αυτό το Subaru Outback

  • Σαφής ορατότητα και διαισθητικά χειριστήρια για οδήγηση χωρίς άγχος
  • Άνετα καθίσματα για πολλούς επιβάτες
  • Άφθονος χώρος πορτμπαγκάζ για αποσκευές και εξοπλισμό
  • Αποδεδειγμένη αξιοπιστία και ομαλή αυτόματη οδήγηση

Ενοικίαση Χωρίς Προκαταβολή

Κλείστε αυτήν την ενοικίαση Subaru Outback απευθείας από τον ιδιοκτήτη και απολαύστε την ευελιξία μιας συμφωνίας χωρίς προκαταβολή.

Ενοικίαση Χωρίς Πιστωτική Κάρτα

Η ενοικίαση αυτοκινήτου δεν ήταν ποτέ ευκολότερη - κάντε κράτηση για το Outback σας χρησιμοποιώντας εναλλακτικούς τρόπους πληρωμής που δέχεται ο ιδιοκτήτης.

Ημερήσια Ενοικίαση Χωρίς Οδηγό

Αναλάβετε τον πλήρη έλεγχο του ταξιδιού σας με ημερήσια ενοικίαση αυτοκινήτου που σας βάζει πίσω από το τιμόνι με τον δικό σας ρυθμό.

Ανακαλύψτε ενοικιάσεις χωρίς προκαταβολή παγκοσμίως και κλείστε το Subaru Outback σας σήμερα.

Επιλογές

GPS
GPS
Σύστημα ήχου
Σύστημα ήχου
Κλιματιστικό
Κλιματιστικό
ΕΝΟΤΗΤΑ
ΕΝΟΤΗΤΑ
ESP
ESP
ASC
ASC

Φιλοξενείται από

Owner avatar

Γλώσσες: Αγγλικά

Ερωτήσεις και απαντήσεις

Τι έγγραφα χρειάζομαι για να νοικιάσω το Subaru Outback του 2013 στο Batumi;

Θα χρειαστείτε έγκυρη άδεια οδήγησης και διαβατήριο ή ταυτότητα. Συνιστάται επίσης Διεθνής Άδεια Οδήγησης για επιπλέον επαλήθευση.

Απαιτείται εγγύηση για αυτήν την ενοικίαση;

Όχι, δεν απαιτείται εγγύηση για την ενοικίαση του Subaru Outback του 2013 στο GetRentacar.com.

Χρειάζομαι πιστωτική κάρτα για να νοικιάσω αυτό το όχημα;

Δεν απαιτείται πιστωτική κάρτα. δεχόμαστε εναλλακτικούς τρόπους πληρωμής για την ευκολία σας.

Πρόκειται για ενοικίαση με αυτόνομη οδήγηση ή μπορώ να προσλάβω οδηγό;

Πρόκειται μόνο για ενοικίαση με αυτόνομη οδήγηση. δεν παρέχονται υπηρεσίες οδηγού με αυτό το όχημα.

Ποια είναι η πολιτική χιλιομέτρων για το Subaru Outback του 2013;

Παρακαλούμε επικοινωνήστε απευθείας με το GetRentacar.com για συγκεκριμένες λεπτομέρειες σχετικά με τα επιτρεπόμενα χιλιόμετρα και τυχόν χρεώσεις υπέρβασης χιλιομέτρων.

Μπορώ να πάρω το Subaru Outback του 2013 πέρα από τα σύνορα από το Batumi;

Οι πολιτικές ταξιδιού πέρα από τα σύνορα ποικίλλουν. παρακαλούμε επιβεβαιώστε με το GetRentacar.com πριν από την ενοικίασή σας για να διασφαλίσετε ότι έχετε τα απαραίτητα έγγραφα και άδειες.