Faster in the GetRentacar app Available on iOS and Android
Get the app
Zkušenosti Transfer z letiště Pronájem jachty
Renault Scenic

Renault Scenic 2017

Renault in the encyclopedia

Pomůžeme s rezervací telefonicky

Opravte cenu! Zaplaťte malou částku a zbytek později. Zrušení zdarma.

Seats
7 míst
Bags
2 sáčky
koňská síla
150
Typ pohonu
Přední
Transmission
Automat
Engine
Diesel 2
Consumption
7

Podmínky pronájmu

Žádný vklad
Žádný vklad
Neomezený počet najetých kilometrů
Neomezený počet najetých kilometrů
Poplatek za další den používání
Poplatek za další den používání
US$ 31 denně
Minimální věk řidiče
Minimální věk řidiče
18 nechat
Minimální požadované řidičské zkušenosti
Minimální požadované řidičské zkušenosti
1 rok
Zásady týkající se paliv
Zásady týkající se paliv
Stejný až stejný
Minimální doba pronájmu
Minimální doba pronájmu
1 den

Extra

Přidejte volitelné doplňky ke své cestě při pokladně

Ochranné plány
Přidejte si na cestu volitelný plán ochrany při placení

Pojištění třetí strany (TPL)

Zahrnuta

Plné pojištění

Není dostupný

Popis

Půjčte si Renault Scenic v Tivat a objevte prostorný, rafinovaný přístup k prozkoumávání města a pobřežním jízdám. Tento Renault Scenic z roku 2017 kombinuje promyšlený design s praktickou schopností a nabízí pohodlí a viditelnost, které potřebujete pro sebevědomé každodenní cestování. S dieselovým motorem o objemu 2,0 l s výkonem 150 koní a hladkou automatickou převodovkou je každá cesta bez námahy, ať už projíždíte úzkými ulicemi nebo otevřenými silnicemi.

Pocit z jízdy

Automatická převodovka intuitivně reaguje na vaše tempo, zatímco citlivé řízení a vyrovnané odpružení způsobují, že se tento Scenic cítí jistě v městském prostředí i mimo něj. Sebevědomé ovládání je přirozené a umožňuje vám soustředit se na cestu před vámi.

Prostor a pohodlí

Velkorysé vnitřní rozměry a dobře navržená sedadla snadno pojmou cestující i zavazadla. Velká okna a zvýšená jízdní pozice poskytují vynikající viditelnost ve všech směrech.

Pronájem Renault Scenic pro městské dny

Dostatečně kompaktní pro těsné parkování a úzké ulice, přesto dostatečně prostorný pro skutečné pohodlí - tento vůz dosahuje rovnováhy, kterou cestovatelé v Tivat potřebují. Dieselový motor kombinuje účinnost s citlivým výkonem na krátkých i delších trasách.

Co očekávat

  • Hladká automatická převodovka pro uvolněnou jízdu
  • Jasné výhledy a intuitivní ovládání
  • Dostatek prostoru v kufru a kabině pro rodiny nebo skupiny
  • Spolehlivý model z roku 2017 s prověřenou odolností

Možnost pronájmu bez zálohy

Pronajměte si tento Renault Scenic bez nutnosti zálohy přímo od majitele.

Pronájem bez kreditní karty

Rezervujte a plaťte flexibilně - tento pronájem auta je k dispozici bez nutnosti kreditní karty.

Denní pronájem bez řidiče

Užijte si naprostou nezávislost s denním pronájmem s vlastním řízením, bez nutnosti řidiče.

Zarezervujte si svůj Renault Scenic ještě dnes a zažijte pronájmy bez zálohy po celém světě.

Hostila

Owner avatar

Jazyky: Srbsko, Angličtina

Otázky a odpovědi

Jaké dokumenty potřebuji k pronájmu Renault Scenic 2017 v Tivat?

Budete potřebovat platný řidičský průkaz, pas nebo občanský průkaz a kreditní kartu nebo alternativní způsob platby za pronájem. Ujistěte se, že váš řidičský průkaz je platný alespoň jeden rok.

Je pro tento pronájem vyžadována bezpečnostní záloha?

Ne, pro pronájem Renault Scenic 2017 na GetRentacar.com není vyžadována žádná bezpečnostní záloha.

Potřebuji k rezervaci tohoto vozidla kreditní kartu?

Ne, kreditní karta není vyžadována; pro vaše pohodlí přijímáme alternativní platební metody.

Jaká je politika ujetých kilometrů pro Renault Scenic 2017?

Pro konkrétní podrobnosti o povoleném počtu najetých kilometrů a případných poplatcích za nadměrné kilometry, které se mohou na váš pronájem vztahovat, kontaktujte přímo GetRentacar.com.

Mohu řídit pronajaté auto přes hranice z Tivat?

Pravidla pro cestování přes hranice se liší; před rezervací si prosím ověřte u GetRentacar.com, zda je Renault Scenic 2017 povoleno cestovat mimo Černou Horu.

Jaká palivová politika platí pro tento pronájem?

Kontaktujte prosím GetRentacar.com a potvrďte palivovou politiku, včetně toho, zda je vozidlo dodáno plné nebo prázdné a v jakém stavu by mělo být vráceno.