Faster in the GetRentacar app Available on iOS and Android
Get the app
Zkušenosti Transfer z letiště Pronájem jachty
Fiat Panda

Pomůžeme s rezervací telefonicky

Opravte cenu! Zaplaťte malou částku a zbytek později. Zrušení zdarma.

Seats
4 sedadla
Bags
2 sáčky
koňská síla
65
Typ pohonu
Přední
Transmission
Manuál
Engine
Benzín 0.9
Consumption
4.2

Podmínky pronájmu

Kauce
Kauce Plně vratné
Způsob platby zálohy: V cash nebo kreditní kartou na vyzvednutí vozidla
US$ 1 141
Neomezený počet najetých kilometrů
Neomezený počet najetých kilometrů
Poplatek za další den používání
Poplatek za další den používání
US$ 114 denně
Minimální věk řidiče
Minimální věk řidiče
18 nechat
Minimální požadované řidičské zkušenosti
Minimální požadované řidičské zkušenosti
1 rok
Zásady týkající se paliv
Zásady týkající se paliv
Stejný až stejný
Minimální doba pronájmu
Minimální doba pronájmu
5 dny

Extra

Přidejte volitelné doplňky ke své cestě při pokladně

Ochranné plány
Přidejte si na cestu volitelný plán ochrany při placení

Pojištění třetí strany (TPL)

Zahrnuta

Plné pojištění

Není dostupný

CDW+
Pokrývá veškeré poškození, které přesahují US$ 484.

US$ 57 denně

Zrušení vkladu

Dostupný

Popis

Pronajměte si Fiat Panda v Bellano a zažijte vozidlo stvořené pro městské průzkumy a každodenní spolehlivost. Tento Fiat Panda z roku 2023 kombinuje hbité ovládání s opravdovou praktičností a nabízí jistý výkon v městských ulicích i mimo ně. S benzínovým motorem o objemu 0,9 l s výkonem 65 koní a hladkou manuální převodovkou Panda přesně reaguje, když to potřebujete - ať už při parkování v těsných prostorech nebo při jízdě po otevřených silnicích. Kompaktní, ale promyšleně navržený, je to inteligentní volba pro cestovatele hledající snadnost bez kompromisů.

Pocit z jízdy

Manuální převodovka vám dává kontrolu, nabízí přímou zpětnou vazbu a zapojenou jízdu v každé zatáčce. Citlivé řízení a vyvážená hmotnost způsobují, že se Panda v jakýchkoli podmínkách cítí jistě a předvídatelně.

Pro dny ve městě

Úzké ulice a těsné parkovací prostory Bellano se s kompaktním půdorysem a vynikající viditelností Pandy stávají bez námahy. Budete manévrovat s jistotou tam, kde mají větší vozidla potíže.

Prostor a pohodlí

Nenechte se zmást velikostí - vnitřní prostor je chytře maximalizován pro cestující i zavazadla. Pohodlná sedadla a praktické úložné prostory znamenají, že na vaší cestě nic nezůstane pozadu.

Základy pronájmu Fiat Panda

  • Jasné výhledy a intuitivní ovládání pro uvolněnou jízdu
  • Úsporný benzínový motor, který si snadno poradí s každodenními trasami
  • Hbitý výkon ideální pro objevování kompaktních destinací
  • Spolehlivý model z roku 2023 udržovaný na nejvyšší úrovni

Pronájem bez kreditní karty

Přijímáme alternativní platební metody - zeptejte se našeho týmu na možnosti, které vám vyhovují.

Denní pronájem bez řidiče

Řiďte sami svým vlastním tempem a objevujte Bellano podle svého plánu.

Rezervujte si pronájem Fiat Panda ještě dnes a užijte si bezplatné zrušení vaší rezervace.

Funkce

Bluetooth
Bluetooth
ABS
ABS
ASC
ASC
Zimní pneumatiky
Zimní pneumatiky

Hostila

Owner avatar

Jazyky: Angličtina

Otázky a odpovědi

Jaké dokumenty potřebuji k pronájmu Fiat Panda 2023 v Bellano?

Budete potřebovat platný řidičský průkaz, pas nebo občanský průkaz a doklad o pojištění. Ujistěte se, že všechny dokumenty jsou aktuální a předložené v době pronájmu.

Je pro tento pronájem vyžadována bezpečnostní záloha?

Ano, na tento pronájem se vztahuje vratná bezpečnostní záloha. Záloha vám bude vrácena po úspěšném dokončení doby pronájmu a kontrole vozidla.

Potřebuji k rezervaci Fiat Panda 2023 kreditní kartu?

Ne, kreditní karta není vyžadována. Pro vaše pohodlí přijímáme alternativní platební metody.

Jaká je politika ujetých kilometrů pro toto vozidlo?

Pro konkrétní podrobnosti týkající se povoleného počtu kilometrů a případných poplatků za nadměrné kilometry u Fiat Panda 2023 kontaktujte přímo GetRentacar.com.

Mohu vzít Fiat Panda přes hranice z Bellano?

Politiky pro cestování přes hranice se liší v závislosti na destinaci. Kontaktujte náš tým na GetRentacar.com a potvrďte, zda je mezinárodní cestování pro vaši konkrétní cestu povoleno.

Jaká je politika paliva pro tento pronájem?

Pro podrobnosti o politice paliva, včetně toho, zda je vozidlo dodáno plné nebo prázdné a očekávané hladiny paliva při vrácení, kontaktujte GetRentacar.com.