Faster in the GetRentacar app Available on iOS and Android
Get the app
Zkušenosti Transfer z letiště Pronájem jachty
Volkswagen Polo

Pomůžeme s rezervací telefonicky

Opravte cenu! Zaplaťte malou částku a zbytek později. Zrušení zdarma.

Seats
4 sedadla
Bags
3 sáčky
koňská síla
40
Typ pohonu
Přední
Transmission
Manuál
Engine
Benzín 1

Podmínky pronájmu

Žádný vklad
Žádný vklad
Neomezený počet najetých kilometrů
Neomezený počet najetých kilometrů
Poplatek za další den používání
Poplatek za další den používání
US$ 38 denně
Minimální věk řidiče
Minimální věk řidiče
18 nechat
Minimální požadované řidičské zkušenosti
Minimální požadované řidičské zkušenosti
1 rok
Zásady týkající se paliv
Zásady týkající se paliv
Stejný až stejný
Minimální doba pronájmu
Minimální doba pronájmu
1 den

Extra

Přidejte volitelné doplňky ke své cestě při pokladně

Ochranné plány
Přidejte si na cestu volitelný plán ochrany při placení

Pojištění třetí strany (TPL)

Zahrnuta

Plné pojištění

Není dostupný

Popis

Pronajměte si Volkswagen Polo v Tulumu pro hbité, spolehlivé městské auto, které snadno zvládne úzké ulice a pobřežní silnice. Tento Volkswagen Polo z roku 2019 nabízí přímočarý potěšek z jízdy se svým *.*L benzínovým motorem a manuální převodovkou, poskytující jisté ovládání a vynikající viditelnost pro navigaci v rušných oblastech a parkování na těsných místech. Ať už prozkoumáváte město nebo podnikáte jednodenní výlety, oceníte jeho citlivé řízení a pohodlnou kabinu navrženou pro reálné jízdy.

Pronájem Volkswagen Polo pro průzkum města

Kompaktní rozměry a lehké řízení Pola jej činí ideálním pro klikaté ulice a těsné parkovací plochy v Tulumu. Manuální převodovka vám dává plnou kontrolu nad každou cestou.

Pocit z jízdy a ovládání

S výkonem 40 koní z *.*L motoru poskytuje tento vůz plynulý, předvídatelný výkon na každodenních trasách. Manuální převodovka nabízí přímé zapojení a úsporu paliva bez zbytečné složitosti.

Prostor a pohodlí

Navzdory své velikosti městského vozu nabízí Polo skutečné pohodlí pro cestující a dostatek místa v zavazadlovém prostoru pro týdenní potřeby. Promyšlený design interiéru činí delší jízdy uvolněnými.

Bezpečnost a viditelnost

Velká okna a dobře umístěné sedadlo řidiče vám poskytují vynikající přehled o silnici. Stabilní konstrukce Pola a citlivé brzdy vzbuzují důvěru ve všech jízdních podmínkách.

Co očekávat od vašeho pronájmu

  • Snadná manuální převodovka pro řidiče, kteří si užívají aktivní ovládání
  • Benzínový motor vyžadující standardní zastávky na doplnění paliva
  • Spolehlivý model z roku 2019 s jednoduchou údržbou
  • Kompaktní profil ideální pro úzké ulice a těsné parkování

Pronájem bez zálohy

Zarezervujte si pronájem Volkswagen Polo bez zálohy požadované majitelem.

Pronájem bez kreditní karty

K dispozici jsou flexibilní možnosti pronájmu - k zajištění vaší rezervace není potřeba kreditní karta.

Denní pronájem bez řidiče

Úplná svoboda řídit sami vlastním tempem, kdykoli si vyberete.

Objevte pronájmy bez zálohy po celém světě s GetRentacar.com.

Funkce

Ozvučení
Ozvučení
Klimatizace
Klimatizace
ABS
ABS
ESP
ESP
ASC
ASC

Hostila

Owner avatar

Jazyky: Español

Otázky a odpovědi

Jaké dokumenty potřebuji k pronájmu vozu Volkswagen Polo 2019 v Tulum?

Budete potřebovat platný řidičský průkaz, pas nebo občanský průkaz a kreditní kartu pro nájemní smlouvu. Mohou být přijaty alternativní platební metody - pro podrobnosti nás prosím kontaktujte.

Je pro tento pronájem vyžadována bezpečnostní záloha?

Ne, pro pronájem vozu Volkswagen Polo 2019 v Tulum není vyžadována žádná bezpečnostní záloha.

Jaké platební metody přijímáte?

Ačkoli kreditní karta není povinná, přijímáme alternativní platební metody. Kontaktujte prosím přímo GetRentacar.com a ověřte si, jaké platební možnosti jsou pro vaši rezervaci k dispozici.

Má toto vozidlo omezení kilometrů?

Podrobnosti o konkrétní politice ujetých kilometrů pro Volkswagen Polo 2019 naleznete ve vaší nájemní smlouvě nebo nás prosím kontaktujte.

Mohu vzít Volkswagen Polo přes hranice?

Jedná se pouze o pronájem s vlastním řízením bez řidiče. Mohou platit omezení pro cestování přes hranice - kontaktujte prosím GetRentacar.com a ověřte si, zda je mezinárodní cestování povoleno.

Jaká je palivová politika pro tento pronájem?

Podrobnosti o konkrétní palivové politice pro Volkswagen Polo 2019 naleznete ve vaší nájemní smlouvě nebo kontaktujte GetRentacar.com.