Faster in the GetRentacar app Available on iOS and Android
Get the app
Εμπειρίες Μεταφορά από/προς το αεροδρόμιο Ενοικίαση γιοτ
BMW X1

Μπορούμε να σας βοηθήσουμε να κάνετε κράτηση μέσω τηλεφώνου.

Διορθώστε την τιμή! Πληρώστε ένα μικρό ποσό τώρα και τα υπόλοιπα αργότερα. Δωρεάν ακύρωση.

Seats
4 Καθίσματα
Bags
2 τσάντες
Ιπποδύναμη
190
Τύπος μονάδας δίσκου
Γεμάτος
Transmission
Αυτόματο
Engine
Ντίζελ 2
Consumption
4.9

Όροι ενοικίου

Κατάθεση εγγύησης
Κατάθεση εγγύησης Πλήρως επιστρεπτέα
Μέθοδος πληρωμής κατάθεσης: Σε μετρητά για το όχημα παραλαβή
US$ 233
Απεριόριστα χιλιόμετρα
Απεριόριστα χιλιόμετρα
Χρέωση για μια επιπλέον ημέρα χρήσης
Χρέωση για μια επιπλέον ημέρα χρήσης
US$ 0 σε μια μέρα
Ελάχιστη ηλικία οδηγού
Ελάχιστη ηλικία οδηγού
18 χρόνια
Ελάχιστη απαιτούμενη εμπειρία οδήγησης
Ελάχιστη απαιτούμενη εμπειρία οδήγησης
1 έτος
Πολιτική καυσίμων
Πολιτική καυσίμων
Το ίδιο στο ίδιο
Ελάχιστη περίοδος ενοικίασης
Ελάχιστη περίοδος ενοικίασης
1 ημέρα

Πρόσθετα

Προσθέστε προαιρετικά πρόσθετα στο ταξίδι σας κατά το ταμείο

Βρεφικό κάθισμα 1 διαθέσιμος

Κρατήστε το παιδί σας ασφαλές όταν οδηγείτε σε όχημα. Απαιτείται για παιδιά με βάρος έως 10 κιλά ή ηλικίας έως 1,5 ετών.

US$ 7 ανά μέρα

Παιδικό κάθισμα 1 διαθέσιμος

Κρατήστε το παιδί σας ασφαλές όταν οδηγείτε σε όχημα. Απαιτείται για παιδιά με βάρος από 9 έως 18 κιλά ή ηλικίας από 1 έως 4 ετών.

US$ 14 ανά ταξίδι

Δεύτερος οδηγός

Μπορείτε να προσθέσετε ένα ακόμη πρόγραμμα οδήγησης στην ασφάλειά σας. Ο δεύτερος οδηγός πρέπει να πληροί γενικές προϋποθέσεις όπως εμπειρία οδήγησης και να έχει άδεια οδήγησης και διαβατήριο.

US$ 0 ανά ταξίδι

Ξένη χρήση

Εξουσιοδότηση για ταξίδια σε επιπλέον χώρες.

US$ 55 ανά ταξίδι

Σχέδια προστασίας
Προσθέστε προαιρετικό σχέδιο προστασίας στο ταξίδι σας κατά το ταμείο

Ασφάλιση τρίτων (TPL)

Περιλαμβάνεται

Πλήρης ασφάλιση

Μη διαθέσιμος

Περιγραφή

Ενοικιάστε μια BMW X1 στο Βελιγράδι για μια οδήγηση που συνδυάζει εκλεπτυσμένη άνεση με πρακτική αποδοτικότητα. Αυτή η BMW X1 του 2019 προσφέρει άμεση απόκριση στο τιμόνι και επιβλητική ορατότητα, καθιστώντας την εξίσου κατάλληλη για την πλοήγηση στους δρόμους της πόλης ή για μεγαλύτερα ταξίδια. Με τον ευρύχωρο εσωτερικό της, το αυτόματο κιβώτιο ταχυτήτων και τον πετρελαιοκινητήρα 190 ίππων, θα βιώσετε σίγουρο έλεγχο και γνήσια ευκολία πίσω από το τιμόνι.

Ενοικίαση BMW X1 - Τι να περιμένετε

Η X1 προσφέρει μια ήρεμη οδηγική εμπειρία με εξαιρετικές γραμμές ορατότητας και διαισθητικά χειριστήρια. Ο πετρελαιοκινητήρας *.*L σε συνδυασμό με το αυτόματο κιβώτιο ταχυτήτων εξασφαλίζει ομαλή, αβίαστη επιτάχυνση σε οποιαδήποτε συνθήκη.

Άνεση και Χώρος

Ο γενναιόδωρος χώρος της καμπίνας φιλοξενεί επιβάτες και αποσκευές χωρίς συμβιβασμούς. Τα υποστηρικτικά καθίσματα και τα ποιοτικά υλικά δημιουργούν ένα περιβάλλον σχεδιασμένο για μεγαλύτερες διαδρομές και καθημερινή ευκολία.

Η Οδήγηση στην Πόλη Έγινε Απλή

Οι συμπαγείς διαστάσεις και το άμεσο τιμόνι καθιστούν το παρκάρισμα και τους ελιγμούς στις αστικές περιοχές απλά. Η υπερυψωμένη θέση οδήγησης παρέχει ανώτερη ορατότητα για σίγουρη πλοήγηση.

Ασφάλεια και Οδική Συμπεριφορά

Τα σύγχρονα συστήματα ασφαλείας και η σταθερή δυναμική του πλαισίου σας προσφέρουν σίγουρο έλεγχο. Η σχεδιασμένη ανάρτηση της BMW X1 απορροφά τις ανωμαλίες του δρόμου, διατηρώντας παράλληλα ακριβή ανάδραση.

Η Λίστα Ελέγχου Ενοικίασής σας

  • Αυτόματο κιβώτιο ταχυτήτων - δεν απαιτείται χειροκίνητη αλλαγή ταχυτήτων
  • Αποδοτικότητα πετρελαίου για εκτεταμένη αυτονομία μεταξύ ανεφοδιασμών
  • Κινητήρας 190 ίππων - άμεση απόκριση χωρίς υπερβολή
  • Ευρύχωρος χώρος αποσκευών για αποσκευές, εξοπλισμό ή επαγγελματικές ανάγκες
  • Σαφής ορατότητα και διαισθητικά χειριστήρια για όλους τους οδηγούς

Ενοικίαση Χωρίς Πιστωτική Κάρτα

Εναλλακτικοί τρόποι πληρωμής διαθέσιμοι κατόπιν αιτήματος - επικοινωνήστε με την ομάδα μας για επιλογές που ταιριάζουν στις ανάγκες σας.

Ημερήσια Ενοικίαση Χωρίς Οδηγό

Οι όροι ενοικίασης με αυτόνομη οδήγηση είναι απλοί. Απλώς πληροίτε τις τυπικές απαιτήσεις μας και αναλάβετε το τιμόνι.

Κλείστε τη BMW X1 σας σήμερα και ανακαλύψτε γιατί αυτό το όχημα ταιριάζει σε απαιτητικούς ταξιδιώτες. Απολαύστε δωρεάν ακύρωση σε όλες τις κρατήσεις.

Επιλογές

GPS
GPS
Προσαρμογέας USB
Προσαρμογέας USB
Σύστημα ήχου
Σύστημα ήχου
Ηλιοροφή
Ηλιοροφή
Bluetooth
Bluetooth
Παιδικό κάθισμα αυτοκινήτου
Παιδικό κάθισμα αυτοκινήτου
Κλιματιστικό
Κλιματιστικό
Θερμαινόμενα καθίσματα
Θερμαινόμενα καθίσματα
Cruise control
Cruise control
Αισθητήρες στάθμευσης
Αισθητήρες στάθμευσης
Apple CarPlay
Apple CarPlay

Φιλοξενείται από

Owner avatar

Γλώσσες: Ρωσική

Ερωτήσεις και απαντήσεις

Τι έγγραφα χρειάζομαι για να νοικιάσω την BMW X1 του 2019 στο Βελιγράδι;

Θα χρειαστείτε έγκυρη άδεια οδήγησης, διαβατήριο ή ταυτότητα και απόδειξη ασφάλισης. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι όλα τα έγγραφα είναι ενημερωμένα και στα Αγγλικά ή συνοδεύονται από επίσημη μετάφραση.

Απαιτείται εγγύηση για αυτήν την ενοικίαση;

Ναι, ισχύει επιστρέψιμη εγγύηση για αυτήν την ενοικίαση. Η εγγύηση θα σας επιστραφεί μετά την επιτυχή ολοκλήρωση της περιόδου ενοικίασης και την επιστροφή του οχήματος σε καλή κατάσταση.

Χρειάζομαι πιστωτική κάρτα για να κάνω κράτηση της BMW X1 του 2019;

Όχι, δεν απαιτείται πιστωτική κάρτα. Δεχόμαστε εναλλακτικούς τρόπους πληρωμής για την ευκολία σας.

Υπάρχει όριο χιλιομέτρων για την ενοικίαση της BMW X1 του 2019;

Παρακαλούμε επικοινωνήστε απευθείας με την ομάδα μας στο GetRentacar.com για λεπτομέρειες σχετικά με την πολιτική χιλιομέτρων για αυτό το όχημα, καθώς οι όροι ενδέχεται να διαφέρουν ανάλογα με το πακέτο ενοικίασής σας.

Μπορώ να οδηγήσω την BMW X1 πέρα από τα σύνορα από το Βελιγράδι;

Οι κανονισμοί για τα ταξίδια εκτός συνόρων εξαρτώνται από τη συγκεκριμένη συμφωνία ενοικίασης και τον προορισμό σας. Παρακαλούμε επιβεβαιώστε με την ομάδα μας πριν κάνετε κράτηση για να διασφαλίσετε ότι έχετε την απαραίτητη τεκμηρίωση και άδειες.

Ποια είναι η πολιτική καυσίμων για αυτήν την ενοικίαση;

Παρακαλούμε ελέγξτε τη συμφωνία ενοικίασής σας για τη συγκεκριμένη πολιτική καυσίμων, η οποία συνήθως περιλαμβάνει λεπτομέρειες σχετικά με το επίπεδο καυσίμου που απαιτείται κατά την παραλαβή και την επιστροφή.